Навіть Львів, набагато яскравіше виглядає,зі сторони архітектури,і красоти міста...)😉Так всё кроме Харькова ебеня))
І за цієї клятої війни, довелося побувати, але не довго,нас харківських не люблять там,в принципі как і ми їх ..)
Мені більш до вподоби та Полтава, Кременчук,Хорол , Лубни маленькі міста але зі своїм колоритом..)
Последнее редактирование:







